Ako si z ponuky kabeliek vybrať tú najlepšiu?

0

Nielen na internete, ale aj v kamenných predajniach máme veľký výber dámskych kabeliek. Je pochopiteľné, že výber nebude až taký jednoduchý, nakoľko ponuka je veľká a treba si uvedomiť, že nie všetky kabelky sú kvalitné. Každá žena ale túži po kabelke, ktorá nebude jednosezónnou záležitosťou. Ako si z ponuky kabeliek vybrať tú najlepšiu?

Materiálové prevedenie rozhoduje

Pri výbere dámskej kabelky vždy rozhoduje materiálové prevedenie zvršku, ale aj vnútornej strany – podšívky kabelky. Materiálové prevedenie zvršku sa musí jednoducho čistiť, musí vydržať vonkajšie podmienky a musí byť odolné voči mechanickému poškodeniu. Silné odretie by mala kabelka vydržať.

Všetko toto spĺňajú kvalitné kožené kabelky. Koža je materiál, ktorý pri správnom ošetrovaní vydrží roky. Navyše jej mierne opotrebovanie neuškodí, práve naopak, koža je aj napriek tomu stále pekná.

Viac vreciek je vždy lepšie

Dámska kabelka by mala mať viac vreciek. Umožní vám to roztriediť si potrebné veci, ktoré bežne nosievate v kabelke a zároveň tak budete mať prehľad, kde sa čo nachádza. Pri vyťahovaní konkrétnej veci tak nerozhádžete celý obsah kabelky.

Viac vreciek ponúkajú napríklad aj trendy talianske kabelky. Tieto kabelky nielenže sú vyrábané z kvalitnej prémiovej talianskej kože, ale sú aj veľmi praktické. To znamená, že sa dajú nosiť na rôzne spôsoby a sú vhodné na rôzne príležitosti.

Farba, ktorá sa ľahko kombinuje

Ak si chcete vybrať z ponuky kabeliek tú najlepšiu, okrem vreciek a materiálového prevedenia zvršku a podšívky rozhoduje aj farba. Ak pôjdete do výraznejších farieb, počítajte s tým, že sa nebude dať kombinovať s oblečením tak ako neutrálna farba.

Vyberajte si preto kabelku v takej farbe, ktorá ponúka viac možností kombinovania s oblečením. Voľte prírodné neutrálne farby – béžovú, hnedú, koňakovú, sivú, alebo aj čiernu.

Zdroj obrázka:

Autor: Victoria Chudinova / Shutterstock.com

Share.

About Author

Comments are closed.