Aktovka alebo batoh – ktorý produkt je pre žiaka vhodnejší?

0

Nástup do školy prináša množstvo povinností. Výnimkou nie je ani výber vhodnej školskej tašky. Dnešná doba ponúka množstvo produktov tohto druhu, rozlišujú sa však podľa viacerých kritérií. Snáď najväčšou dilemou pri kúpe školskej tašky je či uprednostníte skôr školské aktovky alebo batohy.

Po minulé roky sa vo väčšine prípadov dedili školské tašky po súrodencoch. Nie všetci však mali túto možnosť a nie každý to aj preferoval. Práve z tohto dôvodu sa výroba školských tašiek rozrástla a napreduje každým jedným dňom. Školské tašky pre prvákov musia byť vyberané tak, aby to spĺňalo všetky potrebné kritériá.

Školské aktovky – aké výhody prinášajú?

Školské aktovky sú už takpovediac klasikou. Množstvo ľudí však na nich nedá dopustiť. Výhodou je, že aktovky majú vo všeobecnosti jedno veľké vrecko, bez akýchkoľvek prekážok. Vašej ratolesti sa tak bude ľahšie baliť. Okrem iného, tento typ školských tašiek sedí aj tým najmenším deťom.

Práve pre nich je problém zohnať ideálnu veľkou, a tak sa školské aktovky stávajú skvelou alternatívou. Sú stabilné, pevné a obsahujú praktickú konštrukciu. To znamená, že na spodnej strane aktovky sa nachádzajú buď nožičky alebo plastový kryt. Týmto spôsobom sa výrazne predlžuje životnosť aktovky.

Školské batohy vynikajú svojim dizajnom

Množstvo detí v dnešnej dobe uprednostní vzhľad batohu pred jeho kvalitou, čo je, samozrejme, pochopiteľné. Spoločnosť STIL vyrába školské tašky pre tretiakov, prvákov ale tiaž aj školské tašky pre piatakov. Každé dieťa si príde na svoje.

Okrem iného, táto česko – slovenská spoločnosť je známa tým, že všetky produkty sú vyvinuté pod dohľadom lekárov, a tak spĺňajú všetky funkcie po zdravotnej stránke. Školské batohy majú viac komôr a zapínanie na zips. Vo všeobecnosti platí, že tento druh školských tašiek je vhodný skôr pre starších žiakov, ktorí si batohy na prvý pohľad zamilujú.

Share.

About Author

Comments are closed.