Je tu jar a športovať sa dá už aj vonku. Čo si ale obliecť?

0

Príchod jari a teplejšieho počasia nám prináša úsmev na tvár, lepšiu náladu a okrem toho aj oveľa viac možností, ako tráviť voľný čas na čerstvom vzduchu. To platí aj pre rôzne športové aktivity, ktoré môžeme robiť vonku.

Aj počas najväčšej námahy môžete vyzerať štýlovo

Ku ktorej skupine žien patríte? K tým, čo sa nevedeli dočkať príchodu jari, aby mohli svoje pravidelné tréningy v posilňovni obohatiť aj o športovanie vonku? Alebo k tým, ktoré si dali záväzok, že s príchodom krajšieho počasia začnú napríklad behávať a teraz sa odhodlávajú začať?

Jednu vec však majú tieto dve skupinky žien spoločnú: chcú aj pri športovaní vyzerať dobre a tak je výber športového oblečenia nielen o funkčnosti, ale aj o vzhľade. Žiadny problém! Móda pre aktívne ženy je už niekoľko rokov na vzostupe a tak nie je problém si vybrať aj napríklad spomedzi dámskych mikín takú, ktorá bude nielen funkčná a skvelá na šport, ale budete v nej aj vyzerať štýlovo.

Toto je základ 

Samozrejme, len s mikinou si nevystačíte. Na jarné športové aktivity vonku toho budete potrebovať viac. Preto ak začínate športovať a potrebujete si športové vybavanie kupovať „od základov“ alebo chcete aktualizovať svoj športový outfit, určite nevychajte ani tieto kúsky:

  1. Tenisky – pri výbere športových dámskych tenisiek zrejme najviac záleží na tom, aký šport v nich plánujete robiť. Na behanie sú určené tenisky, ktoré majú rôzne mäkké časti v podrážke, aby tlmili nárazy. Naopak, na silové tréningy potrebujete pevnú podrážku, aby ste sa mohla o svoje tenisky „oprieť“.
  2. Legíny – čo by ste boli za športovkyňu bez legín? Tie sú synonymom dámskej športovej módy. Príjemne sa nosia a nebránia akémukoľvek pohybu. A je jedno, či ich máte oblečené pri behu, alebo pri silovom tréningu na outdoorovom workoutovom ihrisku.
  3. Tričko – samozrejme funkčné, aby odvádzalo pot a vy ste sa tak cítila čo najkomfortnejšie aj pri tej najväčšej záťaži.
  4. Športová podprsenka – čo dodať, komfort počas cvičenia predsa potrebujú aj vaše prednosti.

Zdroj obrázka:

Autor: Viktoriia Hnatiuk / Shutterstock.com

Share.

About Author

Comments are closed.