Praktické rady pre budúce nevesty

0

Sezóna svadieb sa naplno rozbieha. Ak ste museli odkladať svadbu kvôli pandémii, pravdepodobne už len dolaďujete posledné detaily vašej svadby. Ak vás ale len prednedávnom partner požiadal o ruku a ešte len plánujete začať s prípravami, ponúkame vám pár praktických rád.

Výber šperkov

Výber svadobných šiat je vždy veľká veda, avšak mnohé nevesty majú ako takú predstavu, aké by chceli mať vo svoj svadobný deň. Treba však myslieť na to, že k svadobným šatám je potrebné doladiť aj šperky.

V prípade zdobenejších šiat (aj šiat zdobenejších okolo krku) voľte minimalistické šperky. Niekedy stačí vybrať jednoduché náušnice a jemnučký náramok a nič viac vám netreba.

Ak ale máte minimalistické svadobné šaty bez výraznejšieho zdobenia (čipiek napríklad), môžete si kúpiť aj výraznejšie šperky, napríklad visiace náušnice s výraznejším zdobením, detailami. Nezabúdajte, svadobné šaty, šperky a samozrejme aj topánky musia k sebe ladiť.

Výber popolnočných šiat

Čoraz viac neviest sa po čepčení neprezlieka do popolnočných šiat. Z hľadiska pohodlia je však lepšie, keď máte okrem svadobných šiat nachystané aj spoločenské šaty, ktoré si oblečiete po polnoci. Pri výbere sa riaďte najmä strihom. Dôležité je, aby ste sa cítili maximálne pohodlne.

Nemusíte sa báť ani výraznejších farieb. Trendy sú ale aj jemné pastelové.

Výber obrúčok

Azda najdôležitejšie rozhodnutie, ktoré so snúbencom a budúcim manželom spravíte. Výber obrúčok sa odporúča robiť v dostatočnom predstihu. Ihneď po zasnúbení si môžete spraviť prieskum medzi klenotníctvami a pozrieť ich aktuálnu ponuku. Po výbere konkrétneho modelu vám obrúčky budú vyrobené na mieru. S predavačmi klenotníctva sa dohodnite na objednávke. Výroba nejaký čas trvá a preto to netreba nechávať na poslednú chvíľu. Zároveň nie je potrebné objednávať rok pred svadbou. Mohlo by sa stať, že by vám potom veľkosť prsteňa nemusela vo váš svadobný deň sedieť.

Zdroj obrázka:

Autor: IVASHstudio / Shutterstock.com

Share.

About Author

Comments are closed.