Svoj kočík pre bábiky by malo mať každé dievčatko

0

Len čo naše malé princezničky vyrastú z detského kočíka, potrebujú jeho zmenšenú podobu pre svoji milované bábiky. Doprajte im ho. Patrí k najkrajším hračkám vôbec.

Bábiky sú hračky pre dievčatká, ktoré neodmysliteľne patria k veku od dvoch do minimálne 10 rokov. Prinášajú hru na maminku, ktorá je deťom obvykle najbližším človekom, avšak aj na rodinu ako takú. Hru s bábikami si však dievčatá užijú iba vtedy, ak k nej majú tie správne kulisy. K malým bábikám je to obvykle domček pre bábiky. Tieto domčeky sa dajú kúpiť hotové, ale niekedy si vystačíte s nábytkom pre bábiky a domček vyrobíte z vyprázdnenej police na knižky, ktoré už aj tak čítate iba vo svoje čítačke. Vysoká polica dokáže ubytovať všetky malé bábiky, rôzne figúrky, ale aj menšie plyšové hračky.

Hračkársky kočík ako ten ozajstný

Pre veľké bábiky je najdôležitejšou kulisou na hranie práve kočík pre bábiky. Táto hračka fascinuje nielen malé dievčatká, ale často aj nás, ich maminky. Býva dokonalou kópiu skutočných kočíkov, Často ide o dvojkombinácie či trojkombinácie. Hračkárske kočíky bývajú vybavené všetkým, čo majú tie pravé, vrátane prebaľovacej tašky. Mnohé kopírujú aktuálne trendy. Napríklad veľké retro kolieska. Tie sú potom veľmi praktické, ak sa dievčatko s kočíkom hrá na záhrade na nespevnených cestičkách. Pre tie sú ideálne práve väčšie rozmery kolies.

Kočík je darček, ktorý sa vryje do pamäti

Na niektoré hračky naše deti nikdy nezabudnú a vybavovať si ich budú aj vo svojom dospelom živote. Takou je práve kočík pre bábiky. Ich bábätko či iná bábika budú hrdo v kočíku vozené niekoľko rokov. Môžete ísť aj ďalej a kúpiť trebárs krásnu postieľku pre bábiku, alebo dokonca rovno postieľku pre dvojičkyU všetkých podobných hračiek, vrátane kočíkov pre bábiky, si všímajte, pre akú maximálnu veľkosť bábiky sa hodia. Podľa toho ich vždy vyberajte.

Share.

About Author

Comments are closed.