Vyberte si inteligentnú klimatizáciu

0

Rozdiel medzi klasickou klimatizáciou a inteligentnou klimatizáciou sú inovatívne funkcie. Samozrejme od klimatizácie každý očakáva dokonalé chladenie a vykurovanie. Ale klimatizácia by mala mať viacero funkcií, ktoré zjednodušujú jej používanie.

Inteligentné klimatizácie Vivax je možné ovládať aj na diaľku. To vám umožní ovládať a lepšie prispôsobiť teplotu odkiaľkoľvek. Ak je skutočne horúci deň, môžete klimatizáciu zapnúť na diaľku a dosiahnuť požadovanú teplotu, keď sa vrátite domov.

Inteligentná multisplit klimatizácia Vivax

Multisplit klimatizácie Vivax ponúkajú riešenie pre každého. Ak nemáte priestor na inštaláciu vonkajších jednotiek, môžeme nainštalovať niekoľko vnútorných jednotiek a len jednu vonkajšiu. Pomocou viacerých systémov môžeme ušetriť až 66% inštalačnej plochy.

Multisplit klimatizácia pomáha znižovať aj hluk, pretože bude potrebný len jeden kompresor. Ďalšou výhodou týchto systémov je úspora energie. Invertorové kompresory ponúkajú lepší výkon pri čiastočnom zaťažení. Ak je vo muliti split systéme v prevádzke iba polovica vnútorných jednotiek, ktoré sú pripojené, systém bude pracovať pri čiastočnom zaťažení, ktoré ponúka lepší výkon s nižšou spotrebou, zatiaľ čo pri jednotlivých jednotkách by všetky pracovali na 100% svojej kapacity.

Keď sme sa rozhodli kúpiť klimatizáciu Vivax, je čas zvoliť si model, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám.

Nechajte si navrhnúť optimálnu klimatizáciu pre váš dom, byt alebo kanceláriu.

Klimatizácie montujeme s vlastnou autoplošinou. Šetríte tak pri montáži. Ponúkame aj prenájom autoplošiny.

Share.

About Author

Comments are closed.